Wystąpienie na konferencji SR Marketing Trends 2019 – prezentacja + nagranie audio

Ja na scenie 🙂

Na początku maja w Szczecinie odbyła się druga edycja konferencji Marketing Trends. Tym razem pod lekko zmienioną nazwą / nową marką – SR Marketing Trends 2019. SR, czli „Stara Rzeźnia” na początku oznacza miejsce, w którym odbywało się wydarzenie, czyli Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, która była współorganizatorem i planuję zrealizować zrobić z wydarzenie imprezę cykliczną. Trzymam kciuki żeby się udało – dobrych konferencji marketingowych w Szczecinie nigdy nie za dużo.

Wszyscy prelegenci tegorocznej edycji konferencji SR Marketing Trends 2019

Organizatorom udało się zaprosić kilkunastu wysokiej klasy specjalistów znających się na różnych obszarach marketingu. Ja opowiadałem o budowaniu efektywnych platform marketingowo sprzedażowych w B2B oraz roli i postrzeganiu marketingu w organizacji. Z tego co słyszałem od uczestników, wyszło całkiem fajnie. Trochę się stresowałem i pewnie teraz powiedziałbym kilka rzeczy więcej, ale z finalnej efektu jestem zadowolony.

Dla wszystkich osób zainteresowanych tematem przygotowałem nagranie prezentacji w formie audio, które to jest przy okazji 13 odcinkiem podcastu „Marketing Manager 2.0″, który pewnie znacie jeśli jesteście na moim blogu.

Materiały dostępne są w różnych formatach poniżej. Na końcu dostępna jest również cała prezentacja, którą można otworzyć sobie w tle słuchając podcastu, do czego gorąco zachęcam. 🙂 Miłego słuchania!

Nagranie audio

Nagranie video (audio na Youtube)

Spotify

Slideshare

Jeśli macie jakieś pytania, chcielibyście coś dodać lub o coś zapytać – zapraszam do kontaktu: hello@kacperskoczylas.pl. Jeśli chcielibyście mnie zaprosić na jakąś konferencję marketingową, również śmiało piszcie.

Dodaj komentarz