Szkolenia marketingowe w Szczecinie – czego brakuje? [ANKIETA]

Posted onLeave a commentCategoriesEventy, Social Media, szkolenia

Jeśli to czytacie to znaczy, że jesteście w tej grupie osób, która nieustannie poszukuje rozwoju w obszarze szeroko pojętego marketingu. To dobrze, bo mam dokładnie tak samo. Jednak mieszkając w Szczecinie jest z tym trochę problem. Nie owijając w bawełnę – oprócz Czwartków Social Media, sporadycznych szkoleń czy spotkań ze specjalistami, nie ma odbywających się regularnie szkoleń z nowoczesnego marketingu. Jeśli ktoś ma szczęście i pracuje w firmie, która ma na ten cel odpowiednie budżety, to jest szansa, że pojedzie na jakąś konferencję do Warszawy, jednak co z tymi, którzy albo nie pracują w dużej firmie, albo zajmują się czymś zupełnie innym / studiują i zastanawiają się praca w marketingu jest dla nich? Pozostaje im czytać materiały w sieci, oglądać filmy na youtubie oraz liczyc, że raz na jakiś czas uda się załapać na jakiegoś webinara. Szczecińskie uczelnie mimo dużego zaplecza merytorycznego nie kwapią się do otwierania kierunków związanych z nowoczesną komunikacją. Publiczne uczelnie edukują na dawno nieaktualnych materiałach, pomijając praktykę, a prywatnie rok do roku mają problem z otwarciem kierunku, bo ludzie preferują pedagogikę, bo łatwo i przyjemnie.

Wychodząc na przeciw potrzebom rynku i prawie 5 letnim doświadczeniem związanym z organizacją Czwartków, które bądź co bądź są największą tego typu organizacją w województwie, chciałbym z tym wsparciem i bagażem doświadczeń zorganizować kilka szkoleń z kluczowych obszarów nowoczesnego marketingu. Na razie jestem na etapie badania rynku, planowania agendy oraz rozmów z potencjalnymi trenerami.

Aby się dobrze przygotować, potrzebuję Waszego wsparcia, wystarczy, że odpowiecie na dwa pytania w ankiecie, a ja będę miał szersze spojrzenie na potrzeby, oczekiwania i potencjał naszego lokalnego rynku.

Wszystkie informacje na temat szkoleń będę umieszczał na stronie Czwartków Social Media w Szczecinie.