Czym jest Digital Marketing School i skąd pomysł na szkołę dla marketerów?

Logotyp by http://sekulastudio.pl/

Digital Marketing School to miejsce dla wszystkich menedżerów, specjalistów do spraw marketingu z regionu, którzy poszukują konkretnej wiedzy, praktycznych oraz nowoczesnych metod i sprawdzonych narzędzi marketingowych umożliwiających zwiększenie efektywności działań.

Łączymy przyjemne z pożytecznym zapewniając nowoczesną przestrzeń i sposób prowadzenia zajęć, który skłania do twórczego myślenia. Nasi eksperci to doświadczeni i kreatywni specjaliści, często także wykorzystujący niestandardowe działania, a także przedsiębiorcy czy startupowcy.

Naszą wiedzą i kontaktami chcemy podzielić się z każdym, kto stawia na rozwój swoich umiejętności i chce zostać efektywnym marketerem.

Logo w wersji poziomej 🙂

Poniżej wypowiedzi moje oraz Magdy, które najlepiej oddają powody, dla których postanowiliśmy rozwinąć uruchomić projekt szkoleniowy.

Kacper

„Digital Marketing School nie jest projektem zupełnie nowym. Jest konceptem, nad którym wraz z moją partnerką (już niedługo żoną) pracujemy od ponad 1,5 roku. Naszym celem jest stworzenie pierwszej w regionie szkoły dla osób zajmujących się cyfrowym biznesem, a misją dzielenie się wiedzą, edukacja oraz szerzenia ducha work-life balance poprzez organizację nie tylko szkoleń merytorycznych, ale również takich z zakresu umiejętności miękkich, relaksu, medytacji, mindfulness oraz jogi. Wierzymy, że tylko dbanie o zdrowie fizyczne oraz psychiczne pozwala być efektywnymi w pracy, zwłaszcza w tak bardzo zdigitalizowanym świecie, w którym obecnie żyjemy.”

Magda

„Digital Marketing School to m.in. efekt „uboczny“ Kacpra kilkuletniej współpracy z ludźmi poszukującymi spotkań około marketingowych.  Podczas realizacji Czwartków Social Media w Szczecinie, zbudowała się duża społeczność, która komunikowała swoje potrzeby i właśnie jedną z nich był brak stałych szkoleń z marketingu w regionie. To także odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy podczas konsultacji nakreślili problem braku szkoleń w naszym województwie.  Postanowiliśmy wykorzystać swoje umiejętności, kontakty i dać możliwość poszerzenia wiedzy na lokalnym rynku.”

I tak w 2018 roku spróbowaliśmy przetestować nasz koncept i zorganizowaliśmy 3 szkolenia z różnych obszarów cyfrowego marketingu:

„Wprowadzenie do Google Adwords i analityki internetowej” prowadzone przez Krzysztofa Syrka

Krzysztof Syrek w akcji!

„Tworzenie angażujących treści i ich skuteczna promocja na Facebooku i Instagramie” – praktyczne warsztaty prowadzone przez Artura Roguskiego

Artur Roguski omawia tworzenie skutecznych postów

„Wprowadzenie do video marketingu i tworzenia filmów do internetu” prowadzone przez Filipa Połoskę

Filip opowiada o skutecznym video marketingu

Co wyróżnia DMS?

Przede wszystkim sposób prowadzenia zajęć. Stawiamy na nowoczesność i konkrety, chcemy inspirować do działania. Dlatego zapraszać będziemy top ekspertów w swojej dziedzinie. Osoby, które odniosły zamierzone efekty w swojej pracy i wiedzą, czego potrzebuje nowoczesny marketer. Prowadzone zajęcia mają nakłonić do innowacyjnego myślenia i otworzyć na działanie. Poza tym zajęcia będą na stałe wpisane w harmonogram szczecinian i mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.

Jak często będą organizowane szkolenia i w jakiej tematyce?

Szkolenia będą z zakresu szeroko pojętego nowoczesnego marketingu, komunikacji i nawet programowania. Zależy nam aby uczestnicy zdobywali umiejętności niezbędne na rynku pracy w branży marketingowej.

Jeśli chodzi o częstotliwość, to wszystko oczywiście zależy od potrzeb, natomiast początkowe założenie to min. 1-2 szkolenia na kwartał.

Plany na pierwszą połowę 2019 roku

Na tę chwilę zaplwanowaliśmy dla Was 2 szkolenia:

Szkolenia ze skutecznego content marketingu z Arturem Roguskim. Bilety można rezerwować NA STRONIE WYDARZENIA.

Oraz szkolenia z Dagmarą Pakulską ze skutecznej komunikacji na Linkedin. Bilety również są dostępne NA STRONIE WYDARZENIA.

Więcej informacji na temat Digital Marketing School znajdziecie na stronie: http://www.digitalmarketingschool.pl/

Dodaj komentarz