O nas

Jesteśmy doświadczonymi menadżerami, którzy zajmują się wspieraniem firm w rozwoju biznesu. Wykorzystujemy nasze umiejętności działając w obszarach marketingu, zarządzania, sprzedaży oraz optymalizacji procesów i tworzeniu jakości.

KACPER SKOCZYLAS

Doświadczony menedżer. Od ponad 5 lat zajmuje się komunikacją marketingową w branży IT. Specjalizuje się w marketingu strategicznym, zarządzaniu kampaniami marketingowymi, generowaniu leadów, wsparciu sprzedaży, social media i event marketingu. Od prawie 6 lat organizuje „Czwartkowe Spotkania Social Media w Szczecinie„, największe w regionie cykliczne spotkania dla osób interesujących i zajmujących się nowoczesnym marketingiem. Po pracy nagrywa podcast „Marketing Manager 2.0„, w którym edukuje innych menedżerów jak skuteczniej osiągać realizować założone cele. Współtwórca „Digital Marketing School”, pierwszej w Szczecinie szkoły dla marketerów. W wolnym czasie amatorsko trenuje kolarstwo oraz powoli przygotowuje się do spełnienia swojego małego marzenia – wzięcia udziału w triathlonie.

MAGDALENA PLATO-SKOCZYLAS

Konsultant, Coach, Absolwentka zarządzania biznesem, projektami oraz HR. Specjalizuję się w tworzeniu strategii, optymalizacją procesów, zarządzaniu zmianą i systemach zarządzania jakością. Od kilku lat zajmuję stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie z branży usług inżynieryjnych. Zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym cenię sobie podejście holistyczne oraz work-life balance. „Emerytowana” organizatorka Geek Girls Carrots Szczecin, „Szara Eminencja” Czwartków Social Media w Szczecinie.

TETRIS

Odpowiada za dobre samopoczucie Magdy i Kacpra oraz dba o jakość realizowanych projektów. 😉 Specjalizuje się w bieganiu za wszystkim co się rusza. Od ponad 3 lat nigdy nie opuścił żadnego wyjścia na frisbee. Ceni sobie work-life balance i weekendowe leżenie na kanapie.

_____

Zapraszamy do kontaktu:
P: 784 965 117
E: hello@kacperskoczylas.pl