O nas

Jesteśmy doświadczonymi menadżerami, którzy zajmują się wspieraniem firm w rozwoju biznesu. Wykorzystujemy nasze umiejętności działając w obszarach marketingu, zarządzania, sprzedaży oraz optymalizacji procesów i tworzeniu jakości.

KACPER SKOCZYLAS

Doświadczony menadżer marketingu specjalizujący się w komunikacji w branżach związanych z nowymi technologiami / IT. Specjalizuje się w marketingu strategicznym, zarządzaniu kampaniami marketingowymi, generowaniu leadów, wsparciu sprzedaży, content i event marketingu. Od prawie 7 lat organizuje Czwartkowe Spotkania Social Media Szczecin , największe w regionie spotkania dla osób interesujących i zajmujących się nowoczesnym marketingiem. Po pracy nagrywa Marketing Manager 2.0 Podcast by Kacper Skoczylas, w którym edukuje innych menedżerów jak skuteczniej osiągać realizować założone cele. Współtwórca Digital Marketing School, pierwszej w Szczecinie szkoły dla marketerów.

MAGDALENA PLATO-SKOCZYLAS

Konsultant, Coach, Absolwentka zarządzania biznesem, projektami oraz HR. Specjalizuję się w tworzeniu strategii, optymalizacją procesów, zarządzaniu zmianą i systemach zarządzania jakością. Od kilku lat zajmuję stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie z branży usług inżynieryjnych. Zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym cenię sobie podejście holistyczne oraz work-life balance. Współtwórczyni „Digital Marketing School”, pierwszej w Szczecinie szkole dla marketerów. „Emerytowana” organizatorka Geek Girls Carrots Szczecin, „Szara Eminencja” Czwartków Social Media w Szczecinie.


TETRIS

Odpowiada za dobre samopoczucie Magdy i Kacpra oraz dba o jakość realizowanych projektów. 😉 Specjalizuje się w bieganiu za wszystkim co się rusza. Od ponad 3 lat nigdy nie opuścił żadnego wyjścia na frisbee. Ceni sobie work-life balance i weekendowe leżenie na kanapie.