Podcast

Nazywam się Kacper Skoczylas i jestem doświadczonym menadżerem, szefem marketingu w polskim oddziale australijskiej firmy konsultacyjno-technologicznej Squiz. Specjalizuję się w marketingu B2B w branży ITC / high-tech, głównie w obszarze komercjalizacji, generowaniu leadów sprzedażowych oraz event marketingu. Po pracy organizuję “Czwartkowe Spotkania Social Media w Szczecinie”, które są największą cykliczną imprezą w regionie, która jest poświęcona nowoczesnemu marketingowi.
Podcast powstał z myślą o wszystkich menadżerach, specjalistach oraz przedsiębiorcach, którzy szukają wiedzy z zakresu szeroko pojętego cyfrowego biznesu i nowoczesnego marketingu.

Podcast znalazł się na liście „Polskich podcastów, które powinien znać każdy przedsiębiorca” oraz na liście „11 polskich podcastów marketingowych, które warto śledzić„.

Wszystkie odcinki podcastu dostępne poniżej:

Jak słuchać regularnie?

Wszystkie odcinki podcastu „Marketing Manager 2.0” możesz pobierać regularnie na swój telefon, tablet oraz komputer.

IOS (iPhone, iPad)

Urządzenia Apple mają wgraną natywną aplikację Podcast, na której wystarczy uruchomić odnośnik do podcastu „Marketing Manager 2.0 lub znaleźć go poprzez wyszukiwarkę.

Mac oraz Windows

Na tych systemach podcastu można słuchać za pomocą aplikacji iTunes albo za pomocą aplikacji Soundcloud.

Android

Najlepszym miejscem do słuchania podcastów na sprzęcie z Androidem jest skorzystanie ze strony Subscribe on Android.

Dowolony klient RSS

Należy dodać link: http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:424296471/sounds.rss do listy feedów, które subskrybujesz.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz na: podcast@kacperskoczylas.pl