O mnie

Cześć, nazywam się Kacper

i jestem ekspertem zajmującym się prowadzeniem skutecznej komunikacji marketingowej. Specjalizuję się w marketingu usług profesjonalnych, głównie B2B, w którym kluczową rolą marketingu jest wspieranie innych działów w realizacji strategii sprzedażowej. Głównie zajmuje się generowanie leadów (budowaniem bazy potencjalnych klientów), event marketingiem oraz mediami społecznościowymi.

Jedna z moich publikacji na temat generowania leadów w magazynie „Marketing Progress”

Obecnie jestem członkiem globalnego zespołu marketingowego w australijskiej agencji Squiz, gdzie odpowiadam za budowanie strategii marketingowej polskiego oddziału firmy oraz optymalizację procesu generowania leadów, automatyzacji marketingu, personalizacji przekazu, content i social media marketingu. Więcej o moim doświadczeniu zawodowym przeczytasz na Linkedin.

Wystąpienie podczas konferencji „Zrozumieć Digital” w Warszawie

Po pracy zajmuje się również prowadzeniem szkoleń, wystąpieniami na konferencjach branżowych oraz nagrywaniem podcastu poświęconego komunikacji marketingowej w gastronomii. Jestem również pomysłodawcą „Czwartków Social Media w Szczecinie„, największych cyklicznych spotkań dla osób zajmujących się marketingiem w regionie.

20. Czwartek Social Media w Szczecinie w Grey Club – frekwencja ponad 350 osób

21. Czwartek Social Media w Szczecinie w Szczecińskim Ogrodzie Społecznym

Wywiad dla Nasze Miasto Szczecin – 07.09.2017

Więcej informacji o Czwartkach Social Media w Szczecinie znajdziecie na stronie.

Więcej informacji o mojej działalności znajdziesz w wielu artykułach i publikacjach:

Możesz śledzić mnie na Linkedin oraz Facebooku.