O nas

Jesteśmy doświadczonymi menadżerami, którzy zajmują się wspieraniem firm w rozwoju biznesu. Wykorzystujemy nasze umiejętności działając w obszarach marketingu, sprzedaży oraz optymalizacji procesów i tworzeniu jakości.

KACPER SKOCZYLAS

Jestem doświadczonym menadżerem marketingu. Od ponad 5 lat zajmuję się komunikacją w marketingu B2B, w branży IT, specjalizuję się w marketingu strategicznym, generowaniu leadów i wsparciu sprzedaży. Obecnie jestem szefem marketingu polskiego oddziału australijskiej firmy Squiz. Od ponad 5 lat organizuję “Czwartkowe Spotkania Social Media w Szczecinie”, które są obecnie największą cykliczną imprezą w regionie dla osób zajmujących się i interesujących nowoczesnym marketingiem. W wolnym czasie nagrywam podcast “Marketing Manager 2.0”, w którym edukuję innych managerów, jak prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe. 

MAGDALENA PLATO

Konsultant, Coach, Absolwentka zarządzania biznesem, projektami oraz HR. Specjalizuję się w tworzeniu strategii, optymalizacją procesów, zarządzaniu zmianą i systemach zarządzania jakością. Od kilku lat zajmuję stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie z branży usług inżynieryjnych. Zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym cenię sobie podejście holistyczne oraz work-life balance. „Emerytowana” organizatorka Geek Girls Carrots Szczecin, „Szara Eminencja” Czwartków Social Media w Szczecinie.

TETRIS

Odpowiadam za dobre samopoczucie Magdy i Kacpra oraz dbam o jakość realizowanych projektów. 😉 Specjalizuję się w bieganiu za wszystkim co się rusza. Od ponad 3 lat nigdy nie opuściłem żadnego wyjścia na frisbee. Cenię sobie work-life balance.

_____

Zapraszamy do kontaktu:
P: 784 965 117
E: hello@kacperskoczylas.pl