32. Czwartek Social Media w Szczecinie – edycja wakacyjna

Posted onLeave a commentCategoriesWydarzenia marketingowe

Już 26 lipca 2018 roku odbędzie się w Szczecinie kolejna edycja Czwartków Social Media. Głównym celem spotkań jest edukacja i wymiana wiedzy z zakresu współczesnego marketingu. Spotkania prowadzone są w luźnej, nieformalnej atmosferze, często przy zimnych i ciepłych napojach oraz przekąskach. Zapraszani goście  to najczęściej praktycy jakiegoś obszaru marketingu / biznesu, którzy dzialą się konkretnymi rozwiązaniami, opowiadają jak przeprowadzili konkretne kampanie / projekty oraz przedstawiają ich wyniki w formie tzw. case study. Spotkania w Szczecinie organizowane są od ponad 5 lat. Udział jest całkowicie bezpłatny, przyjść może każdy kto pracuje lub chciałby pracować w branży związanej z komunikacją. Mile widziani są studenci, przedsiębiorcy, start-upowcy oraz każdy kto chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu.

Podczas wakacyjnej edycji uczestnicy będą mogili posłuchać 2 prezentacji.

Poznajcie gości i ich prezentacje

Martyna Kaczmarek – 23-letnia Brand Manager marki Ben&Jerry’s wPolsce. W pracy łączy swoje dwie pasje marketing i działalność społeczną”. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Odpowiedzialna za „powrót tęczy” na Placu Zbawiciela o którym dowiedziało się ponad 15 mln Polaków. Działaczka społeczna i aktywistka. Założycielka fundacji Dzień Dla Życia.

Temat prezentacji: „Czy marka komercyjna powinna angażować się wrozwiązywanie problemów społecznych?”

Na okładce magazynu Wysokie Obcasy: Ola – członkini zarządu stowarzyszenia Miłość nie wyklucza, Julia – prezeska zarządu Parada Równości oraz Martyna Kaczmarke – Brand Managerka marki Ben & Jerry’s. Źródło: Facebook Martyny

Martyna na tle hologramu tęczy na Placu Zbawiciela, źródło: Facebook Martyny

Mateusz Jakubowski – Dziennikarz i podróżnik, twórca TanieZwiedzanie.com, serwisu na temat budżetowego podróżowania po świecie. Na koniec 2017 roku wydał na ten temat książkę – Encyklopedię Taniego Zwiedzania (selfpublishing), której ilość sprzedanych egzemplarzy dobija powoli do tysiąca. Miłośnik historii, dotarł do Cazale na Haiti, polskiej wioski założonej 200 lat temu przez legionistów Dąbrowskiego. Wkrótce wyrusza w podróż po świecie śladami Polaków, którą opisze w swojej kolejnej książce oraz przedstawi w formie vloga.​

Temat prezentacij: „Jak wydać i wypromować własną książkę”.

Serwis www.taniezwiedzanie.com prowadzony przez Mateusza

Mateusz podczas prelekcji w Szczecinie

Pełna agenda wakacyjnego spotkania

Miejsce spotkania: skwer pomiędzy budynkami Technoparku Pomerania w Szczecinie, który mieści się przy ulicy Cyfrowej 2-8 (zobacz jak dojechać na mapie). Planujemy rozłożyć tam krzesła oraz leżaki i w wakacyjnym klimacie słuchać prezentacji przy piwku / kawce i herbatce.

Agenda

17:00 – 17:30 – rejestracja

17:30 -17:40 – Kacper Skoczylas – przywitanie / o Czwartkach Social Media w Szczecinie

17:40 – 18:20 – Mateusz Jakubowski, Twórca Taniezwiedzanie.pl, temat: „Jak wydać i wypromować własną książkę”.

18:20 – 18:50 – przerwa / networking

18:50 – 19:20 – Martyna Kaczmarek, Brand Manager marki Ben & Jerry w Polsce, temat: „Czy marka komercyjna powinna angażować się w rozwiązywanie problemów społecznych?”

19:20 – koniec części oficjalnej

Podczas spotkania będzie można kupić piwa z The Office oraz szykuje się lodowa niespodzianka od Ben Jerry’s!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zarezerwuj sobie miejsce na Czwartku!

Partnerzy

Głównymi partnerami wydarzenia jest Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie oraz firma Tidio.

Dowiedz się więcej na temat Tidio!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu!